Nasza firma zajmuje się instalacją wysokiej klasy systemów alarmowych – począwszy od prostych systemów, aż po systemy rozbudowane z kompleksową ochroną obiektu (czujniki czadu, dymu, gazu, zalania etc.).

Wykonujemy między innymi:

  • Instalacje alarmowe;
  • Instalacje wykrywania oraz sygnalizacji pożaru;
  • Systemy odcinające zasilanie, gaz, prąd;
  • Instalacje telewizji przemysłowej;
  • Instalacje kontroli dostępu oraz czasu pracy;
  • Instalacje oddymiające.

Tajemnica zawodowa w bezpiecznych rękach! Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność maksymalnej dyskrecji. Posiadamy licencje pracownika zabezpieczenia technicznego drugiego stopnia. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zagwarantowany umową.

UWAGA! Prawidłowo wykonany system alarmowy, przez osobę posiadającą niezbędne uprawnienia, gwarantuje wypłatę odszkodowania przez ubezpieczyciela!

Rola systemów alarmowych sprowadza się do przekazaniu informacji o wtargnięciu osoby niepożądanej na dozorowany obszar. System wyposażony jest w specjalne czujki wykrywające ruch wewnątrz pomieszczeń, otwarcie drzwi oraz okien. Sygnalizatory informują o sytuacji poprzez alarm dźwiękowy oraz wizualny – migające światło. Informacja zwrotna zostaje przekazana do firmy ochroniarskiej oraz bezpośrednio na nasz telefon. Funkcjonalność oraz wygodna obsługi instalacji zależy od centrali alarmowej. Oferowane przez nas urządzenia działają w znacznie szerszym zakresie – zapewniają bezpieczeństwo domownikom, a także dbają o ich komfort.

Ochrona nie tylko przed intruzami

System posiada specjalne czujki gazu, których zadaniem jest wykrywanie zagrożenia oraz uruchomianie wentylacji w pomieszczeniu, w którym ulatnia się gaz. Dotyczy to zwłaszcza pomieszczeń, które są w największym stopniu zagrożone na taką ewentualność – kotłowni oraz garażu. Podobnie działają czujki zalania wodą, umieszczone w pomieszczeniach z instalacjami sanitarnymi – wykrycie nieszczelności wiąże się z zamknięciem dopływu wody oraz odpowiednią informacją zwrotną na podany numer telefonu. Czujki dymu odpowiedzialne są za wykrywanie ognia. Szybka interwencja chroni domowników przed niebezpieczeństwem.

Bezprzewodowy alarm – sprzymierzeniec domu

Statystki policyjne dowodzą, że alarm jest jedną z najskuteczniejszych metod zabezpieczania domu przed wizytą „nieproszonych gości”. Dynamiczny rozwój technologii pozwala tworzyć praktyczne, bezprzewodowe rozwiązania, w tym domowy system alarmowy. Szybka, a zarazem czysta instalacja sprawia, że obecnie może ją mieć każdy z nas. Na uwagę zasługuje duża łatwość rozbudowy urządzenia w przyszłości. Łączność radiowa ułatwia dopasowanie funkcjonalności do zmian w aranżacji pomieszczeń.